Privacy Policy

תקנון ומדיניות פרטיות

מבוא

1.        אתר www.khbeauty.co.il (להלן: “האתר“) המופעל ע”י חברת קארין חזוט ביוטי (להלן: “קארין חזוט” ו/או “החברה“) ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי איפור, קוסמטיקה וביוטי (להלן: “המוצר).

2.         האמור בתקנון זה בלשון נקבה הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

3.         הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

4.        עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוחה כי קראה את הוראות תקנון זה, הבינה אותן והסכימה להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

5.          אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

6.           ההרשמה כמנויה מיועדת לגילאי 16 ומעלה. בהרשמתך הנך מצהירה כי גילך אכן מעל 16 שנה.

7.         הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולשת. הגולשת רשאית להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו על פי בחירתה. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.

8.         אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

9.         הנך אחראית באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסמי או תעבירי באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.

10.        אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

11.        הנך מצהירה כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.

12.        בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת

הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות”. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

הרכישה

13.        האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרים באמצעות האינטרנט.

14.       ניתן לרכוש את המוצרים באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

15.       הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי.

.16       מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ .

17.       החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצרים בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

18.        האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.

19.      ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני חוזר מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

19.        ביטול ההזמנה אפשרי החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 יום (ארבעה עשר ימים) מיום קבלת ההזמנה על ידי הלקוחה.

במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוחה, באחריות הלקוחה להשיב את המוצר באחריותה ועל חשבונה למען החברה, תוך 14 יום מרגע קבלת דוא”ל מאת החברה המאשר את ביטול העסקה כאמנור לעיל. לאחר קבלת המוצר חזרה במשרדי החברה, יינתן זיכוי כספי בניכוי 5% (או בניכוי 100 ש״ח, הנמוך מביניהם) ובניכוי דמי המשלוח שנגבו מהלקוחה- הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר בצירוף החשבונית ובאריזתו המקורית ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק . זיכוי הלקוחה בהחזר כספי יבוצע ע”י זיכוי אמצעי התשלום בו שילמה הלקוחה עבור ההזמנה אותה ביטלה. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, הלקוחה לא תהא זכאית לזיכוי כספי.

20.       מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

מדיניות משלוחים

21.         זמן אספקת המוצר הינו בין 3- 7 ימי עסקים.       

22.      מחיר המוצר אינו כולל את מחיר המשלוח, אלא אם צוין אחרת באתר החברה לגבי מבצע ו/או מוצר ספציפי. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוחה לכתובת שהוקלדה על ידה בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, באופן בו תיבחר הלקוחה מבין האפשריות הבאות:

           שליח VIP  עד הבית – בעלות של 29 ₪ . בקניה מעל סכום מסוים, כפי שמתעדכן מעת לעת באתר החברה, יכול ושירות זה יהא ללא תשלום נוסף מצד הלקוחה ובתנאי שנפתחה האופציה ללקוחה בעת הרכישה והיא בחרה בה.

             איסוף עצמי – ניתן לבחור באופציה זו ולאסוף את המוצרים שנרכשו מאשדוד בתיאום מראש בטלפון מס’ 052-7811221.

23.        החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. הלקוחה לא תהא זכאית לפיצוי ו/או זיכוי בגין איחור ו/או עיכוב במשלוח.

שירות לקוחות

24.        בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 16:00 באמצעות הטלפון 089-477014 או באמצעות הדוא”ל: khazutk@gmail.com

אבטחת מידע ופרטיות

25.        החברה ו/או מי מטעמה רשאים להשתמש במידע שהוזן באתר על-ידי הלקוחה על מנת להביא ללקוחה את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא יועבר לשום גורם אחר מלבד לחברה.

26.      החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

27.        במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוחה, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

28.      באמצעות הצטרפות ל”ניוזטלר” ו/או ביצוע רכישה באתר,  יש משום הסכמה לחברה או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או מסרון או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה יש לשלוח לדוא”ל של החברה את המילה “הסר” עם הפרטים אותם מבוקש להסיר (שם, טלפון, דוא”ל וכיוצ”ב)

קניין רוחני

29.        כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה .

30.      אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

 

31.       פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באשדוד תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית